mbase (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (70 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Images
hr: Slike

en: title
hr: naslov

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: new
hr: novo

en: updated
hr: osvježeno

en: File information
hr: Informacije o datoteci

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Container
hr: Kontejner

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Region
hr: Regija

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Display
hr: Prikaz

en: Options
hr: Opcije

en: Done
hr: Gotovo

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Normal
hr: Normalno

en: Advanced
hr: Napredno

en: next
hr: sljedeći

en: General
hr: Općenito

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Show
hr: Prikaži

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: More information
hr: Više informacija

en: Hide
hr: Sakrij

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hr: Promjene u ovoj tablici neće biti spremljene dok se obrazac ne otpremi.

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: @number comments per page
hr: @number komentara po stranici

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Files must be less than !size.
hr: Datoteke moraju biti manje od !size.

en: Allowed file types: !extensions.
hr: Dopuštene vrste datoteka: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
hr: Slike moraju biti točno !size piksela.

en: Images must be between !min and !max pixels.
hr: Slike moraju biti između !min i !max piksela.

en: Images must be larger than !min pixels.
hr: Slike moraju biti veće od !min piksela.

en: Images must be smaller than !max pixels.
hr: Slike moraju biti manje od !max piksela.

en: More information about text formats
hr: Više informacija o oblicima unosa

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
hr: Odabrana datoteka %filename nije mogla biti otpremljena. Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %extensions.

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Autocomplete popup
hr: Iskočnik samodovršetka

en: Searching for matches...
hr: Tražim...

en: trigger
hr: okidač
