mbase (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Images
kk: Суреттер

en: title
kk: аты

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: new
kk: жаңа

en: updated
kk: жанартылған

en: File information
kk: Файл туралы ақпарат

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Region
kk: Аумақ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Block
kk: Блок

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: General
kk: Басты

en: Forum
kk: Форум

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
