mbase (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Images
si: රූප

en: title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
