McFilemanager (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Option
ar: خيار

en: This cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذا.

en: Not present
ar: غير موجود
