McFilemanager (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: help
bg: помощ

en: This cannot be undone.
bg: Това не може да бъде отменено.
