McFilemanager (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: help
el: βοήθεια

en: Option
el: Επιλογή

en: This cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Not present
el: Δεν είναι παρόν
