McFilemanager (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: help
eu: laguntza
