McFilemanager (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: help
fa: راهنما

en: Option
fa: انتخاب

en: This cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.
