McFilemanager (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: Value
fr: Valeur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: The configuration options have been reset to their default values.
fr: Les options de configuration ont été réinitialisées à leurs valeurs par défaut.

en: help
fr: aide

en: This cannot be undone.
fr: Cette opération est irréversible.

en: Not present
fr: Absent
