McFilemanager (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: help
gl: axuda

en: Option
gl: Opción

en: This cannot be undone.
gl: Este cambio non pode ser desfeito.

en: Not present
gl: Non atopado

en: Javascript libraries directory
gl: Cartafol das librerías Javascript
