McFilemanager (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: help
lt: pagalba

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas
