McFilemanager (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: help
lv: palīdzība

en: Option
lv: Iespēja

en: Not present
lv: Nav
