McFilemanager (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: help
my: အကူအညီ

en: Option
my: ရွေးရန်
