McFilemanager (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: help
nn: hjelp
