McFilemanager (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Value
pt: Valor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Reset
pt: Redefinir

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As configurações foram restauradas aos valores padrão.

en: help
pt: ajuda

en: Option
pt: Opção

en: This cannot be undone.
pt: Isso não poderá ser desfeito.

en: Not present
pt: Não está presente
