McFilemanager (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: help
te: సహాయం
