McFilemanager (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: help
tr: yardım

en: Option
tr: Seçenek

en: This cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Not present
tr: Yok
