McFilemanager (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: help
eo: helpo

en: This cannot be undone.
eo: Ne eblas malfari tiun agon.
