McFilemanager (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: help
hu: súgó

en: Option
hu: Lehetőség

en: This cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Not present
hu: Nincs jelen

en: status report
hu: állapotjelentés
