McFilemanager (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: Reset
it: Ripristina

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.

en: help
it: aiuto

en: Option
it: Opzione

en: This cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Not present
it: Non presente
