McFilemanager (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Value
ja: 値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Reset
ja: リセット

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: The configuration options have been reset to their default values.
ja: 設定オプションがデフォルトの値に戻されました。

en: help
ja: ヘルプ

en: Option
ja: オプション

en: This cannot be undone.
ja: この操作は元に戻すことができませんので、十分に注意して実行してください。

en: Not present
ja: 存在しません
