McFilemanager (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.
