McFilemanager (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: help
sq: ndihmë

en: This cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.
