McFilemanager (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Option
az: Seçim

en: Not present
az: Mövcud deyil
