McFilemanager (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: help
hr: pomoć

en: Option
hr: Opcija

en: This cannot be undone.
hr: Nepovratna radnja.
