McFilemanager (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.

en: help
is: hjálp

en: This cannot be undone.
is: Ekki verður hægt að afturkalla.
