McFilemanager (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: This cannot be undone.
jv: Ora bisa dibalékna.
