McFilemanager (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: help
nl: hulp

en: Option
nl: Optie

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Not present
nl: Niet aanwezig

en: status report
nl: statusrapport

en: Are you sure you want to reset the configuration options to their default values?
nl: Weet u zeker dat u de instellingen wilt terugzetten naar de standaardwaarden?

en: !name Directory
nl: map !name
