McFilemanager (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Value
ru: Значение

en: Cancel
ru: Отмена

en: Reset
ru: Сбросить

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ru: Настройки сброшены к значениям по умолчанию.

en: help
ru: справка

en: Option
ru: Опция

en: This cannot be undone.
ru: Это действие не может быть отменено.

en: Not present
ru: Не присутствует
