McFilemanager (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Reset
uk: Скинути

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: help
uk: довідка

en: Option
uk: Параметр

en: This cannot be undone.
uk: Дана дія не зможе бути скасоване.

en: Not present
uk: Відсутній
