MD Construction (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Purple
nl: Paars

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Brown
nl: Bruin

en: Header title
nl: Header-titel
