MD Construction (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Brown
uk: Коричневий

en: Header title
uk: Заголовок верхнього колонтитула
