MD Construction (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren
