MD Construction (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Orange
fa: نارنجی
