MD Construction (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: Purple
hu: Bíbor

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: The theme registry has been rebuilt. <a href="!link">Turn off</a> this feature on production websites.
hu: A smink gyorsítótára újra lett építve. <a href="!link">Ki kell kapcsolni</a> ezt a lehetőséget éles webhelyeken.

en: Theme Specific Settings
hu: Smink-specifikus beállítások

en: Brown
hu: Barna
