MD Construction (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Image URL
ja: 画像URL

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー
