MD Construction (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė
