MD Construction (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Custom CSS
pt: CSS personalizado
