MD Construction (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá
