MD Construction (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Purple
sv: Lila

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: The theme registry has been rebuilt. <a href="!link">Turn off</a> this feature on production websites.
sv: Temats register har återbyggts. <a href="!link">Stäng av</a> den här funktionen på producerande webbplatser.
