MD Construction (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Purple
tr: Mor

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Brown
tr: Kahverengi
