MD Construction (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam
