MD Construction (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange
