MD Construction (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy
