MD Construction (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Image URL
de: Bild-URL

en: Purple
de: Lila

en: Pink
de: Rosa

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Custom CSS
de: Benutzerdefiniertes CSS

en: Theme Specific Settings
de: Theme-spezifische Einstellungen

en: Description text
de: Beschreibungstext

en: Brown
de: Braun

en: Twitter username
de: Twitter Benutzername

en: Header title
de: Kopfzeilentitel
