MD Construction (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ
