MD Construction (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Brown
ug: قوڭۇر
