MD Construction (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Purple
ca: Porpra

en: Pink
ca: Rosa

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Orange
ca: Taronja
