MD Construction (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Purple
da: Lilla

en: Content top
da: Indhold top

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS

en: The theme registry has been rebuilt. <a href="!link">Turn off</a> this feature on production websites.
da: Temaregistreringsdatabase er blevet genopbygget. <a href="!link">Deaktiver</a> denne funktion på sites i produktion.
