MD Construction (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Purple
fi: Violetti

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi
